Rrotullues me litar teli

Afati i pagesës: T/T, L/C
Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
MOQ: 30PCS
Produktiviteti: 1000 copë në muaj
Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
Paketimi: Qese plastike ose Kuti prej druri
Vendi i origjinës: KINË
Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
Statusi i produktit: Në magazinë për 200 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
Shiko me shume Lidhje rrotulluese dhe lidhëse Nga QYPOWERLINE


Përshkrim

Rrotulluesit e litarit me tela përdoren për të lidhur dhe tërhequr litarin kundër telit për të kaluar përmes rrota me tela mbi kullën e çelikut në ndërtimin e transmetimit të linjës së energjisë..

Karakteristika:
1. bërë prej çeliku të aliazhit të cilësisë së lartë përmes trajtimit termik
2. i vogël dhe mund të kalojë nëpër blloqe të ndryshme vargjesh.
3. Përdoret për ngjitjen dhe tërheqjen litar teli kundër përdredhjes, mund të çlirojë çift rrotullues të litarit prej teli prej çeliku.
4. E shkurtër dhe e lehtë me hundë të konturuar për të lejuar kalimin e lehtë nëpër duaj.
5. Dizajni rrotullues, vargu i tensionit, shmang akumulimin e sforcimit përdredhës që mund të dëmtojë përcjellësit.

Detaje teknike:

Nr Produkti
Model
Madhësia kryesore (mm)
Ngarkesa e vlerësuar (KN)
Pesha (kg)
A
B
C
D
E
10272
XL-5
19
61
40
8
9
5
0.2
10273
XL-10
35
100
70
12
13
10
0.4
10274
XL-30
37
129
95
16
16
30
0.65
10275
XL-50
42
154
116
18
17
50
1.5
10276
XL-80
57
220
165
24
22
80
2.4
10277
XL-130
62
248
192
26
24
130
3.5
10278
XL-180
75
294
222
26
26
180
7.2
10279
XL-250A
85
331
251
30
30
250
10.6
10280
XL-250B
80
323
243
30
30
250
8.0
10281
XL-320
85
346
264
38
30
320
9.7