Nyje e fiksuar

Afati i pagesës: T/T, L/C
Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
MOQ: 30 PC
Produktiviteti: 1000 copë në muaj
Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
Paketimi: Qese plastike ose Kuti prej druri
Vendi i origjinës: KINË
Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
Statusi i produktit: Në magazinë për 200 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
Shiko me shume Lidhje rrotulluese dhe lidhëse Nga QYPOWERLINE


Përshkrim

Lidhjet e fiksuara me kabllo janë të përshtatshme për të lidhur litarin tërheqës me nyjen e çorapit rrjetë të montuar në përcjellës, ato janë montuar në kushinetat e shtytjes dhe janë projektuar për të shmangur grumbullimin e njollave të përdredhjes. Ato janë bërë prej çeliku të galvanizuar shumë elastik, dizajni i veçantë mund të përballojë ngarkesat e larta radiale, të cilat ndodhin gjatë kalimit mbi rrotullat.

Detajet teknike:

Nr Produkti
Model
Madhësia kryesore (mm)
Ngarkesa e vlerësuar (KN)
Pesha (KG)
A
B
C
D
E
10282
XZ-10
36
68
18
14
29
10
0.22
10283
XZ-30
37
76
20
17
31
30
0.27
10284
XZ-50
48
96
23
19
42
50
0.69
10285
XZ-80
56
110
28
24
50
80
0.96
10286
XZ-100
59
126
30
26
54
100
1.2
10287
XZ-130
61
134
32
27
56
130
1.3
10288
XZ-150
63
138
37
27
58
150
1.4
10289
XZ-180
70
138
37
28
58
180
2.4
10290
XZ-250
80
178
44
35
72
250
3.82
10291
XZ-320
85
186
46
38
80
320
3.92