Duke treguar të gjitha rezultatet 3

 • rrotullues me litar teli

  Rrotullues me litar teli

  Afati i pagesës: T/T, L/C
  Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
  MOQ: 30PCS
  Produktiviteti: 1000 copë në muaj
  Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
  Paketimi: Qese plastike ose Kuti prej druri
  Vendi i origjinës: KINË
  Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
  Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
  Statusi i produktit: Në magazinë për 200 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
  Shiko me shume Lidhje rrotulluese dhe lidhëse Nga QYPOWERLINE

 • nyje e fiksuar

  Nyje e fiksuar

  Afati i pagesës: T/T, L/C
  Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
  MOQ: 30 PC
  Produktiviteti: 1000 copë në muaj
  Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
  Paketimi: Qese plastike ose Kuti prej druri
  Vendi i origjinës: KINË
  Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
  Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
  Statusi i produktit: Në magazinë për 200 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
  Shiko me shume Lidhje rrotulluese dhe lidhëse Nga QYPOWERLINE

 • pranga spirancë

  Pranga spirancë

  Afati i pagesës: T/T, L/C
  Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
  MOQ: 30PCS
  Produktiviteti: 1000 copë në muaj
  Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
  Paketimi: Qese plastike ose Kuti prej druri
  Vendi i origjinës: KINË
  Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
  Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
  Statusi i produktit: Në magazinë për 200 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
  Shiko me shume Lidhje rrotulluese dhe lidhëse Nga QYPOWERLINE