Duke treguar të gjitha rezultatet 2

 • rrota me tela

  Pajisja e vargjeve Rrotulla me tela

  Fusha e aplikimit: këto rrotulla me tela të transmetimit të najlonit me diametër të madh përdoren për të liruar telin dhe përcjellësin në projektin e linjës ajrore të transmetimit.
  Marka: QIAN YUAN
  Lloji i pagesës: T/T, L/C
  Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
  MOQ: 5 PC
  Produktiviteti: 500 copë në muaj
  Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
  Paketimi: Qese plastike ose kornizë çeliku
  Vendi i origjinës: KINË
  Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
  Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
  Garancia: 1 vit nga data e B/L
  Statusi i produktit: Në magazinë për 100 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
  Shiko me shume Makinë me tela Nga QYPOWERLINE

 • blloqe vargjesh

  Blloqe varëse najloni MC me diametër të madh

  Fusha e aplikimit: këto najlon me diametër të madh Blloqe vargjesh përdoren për lirimin e telit dhe përcjellësit në projektin e linjës ajrore të transmetimit.
  Marka: QIANYUAN
  Lloji i pagesës: T/T, L/C
  Incoterm: FCA, FOB, CFR, CIF
  MOQ: 5 PC
  Produktiviteti: 500 copë në muaj
  Transporti: Oqean, Tokë, Ajr
  Paketimi: Qese plastike ose kornizë çeliku
  Vendi i origjinës: KINË
  Certifikata: Nga Instituti i Tensionit të Lartë të Kinës.
  Koha e dorëzimit: 5-10 ditë
  Garancia: 1 vit nga data e B/L
  Statusi i produktit: Në magazinë për 100 copë secili lloj, kërkohen maksimumi 3-4 javë nëse për prodhim më masiv.
  Shiko me shume Makinë me tela Nga QYPOWERLINE