Ju lutemi plotësoni formularin e mëposhtëm, zgjidhni produktet që përputhen më mirë me nevojat tuaja dhe klikoni butonin "Dërgo". Ekipi i QYPOWERLINE do t'ju kontaktojë brenda 12 orëve 7×24!

Yangzhou Qianyuan Electric Equipment Manufacturing & Trade Co. Ltd

Adresa: Rruga Runyang Nr.6-620, Distrikti Hangjiang, Yangzhou, Jiangsu, Kinë

Cell/WeChat/WhatsApp: +86-13813186357

Skype: yusong0627

Faqja e internetit: www.qy-stringtools.com

E-mail: frank@qy-stringtools.com / qypowerline@aliyun.com