PRODHUESI KRYESOR I MJETEVE TË LINJËS SË TRANSMETIMIT TË KINËS

LITER TELI ÇELIK KUNDËR GJËRTHAMËS SË CILËSISË PREMIUM, SHKRIKAT ME PUSHTETIN E MOTORIT, MAKINAT KRIME HIDRAULIKE KOMPJUARAVE, KORRAT ME TELA, MIRAT TELI, ETJ.

RRETH QIANYUAN POWERLINE 

Yangzhou Qianyuan Electric Equipment Manufacturing & Trade Co. Ltd. u themelua në vitin 2008 (ish Yangzhou Xiyi Power Co. Ltd.) dhe ndodhet në qytetin Yangzhou, provincën Jiangsu. Qianyuan ngriti gjithashtu një fabrikë degë në qytetin Bazhou, provincën Hebei. Kompania është e specializuar në prodhimin dhe projektimin e Stringing i Linjës së Transmetimit Tools mjete nëntokësore për tërheqjen e kabllove. Produktet tona kryesore janë Litar me tela çeliku kundër gjarpërimit, Makinë me tela, Mjete shtrënguese hidraulike, Winches Powered, Mbërthimi me tela, Gin Pol, Qëndrim me bobina hidraulike, Kapa të tërheqjes së kabllove, Transportues kabllor zvarritës, Ngritësit e zinxhirit të levave, e kështu me radhë, të cilat kryesisht furnizohen me kompanitë energjetike, hekurudhat kompanitë dhe fusha të tjera të industrisë. Ne kemi një sistem shumë të rreptë të kontrollit të cilësisë dhe produktet tona tashmë janë testuar nga Instituti Kërkimor i Tensionit të Lartë të Kinës Wuhan dhe përdoren gjerësisht nga i gjithë vendi. Lexo më shumë .............

litar teli çeliku i gërshetuar kundër gjarpërimit

Produkte Featured

litar teli kundër përdredhjes

Litar kundër dredhave


Litari special Anti Twist Wire Rope përdoret gjerësisht në operacionet e lidhjes së linjave të energjisë, për tërheqjen e përçuesve, kabllon OPGW, ADSS, litarin tërheqës 500kv, etj.

Winches Powered

Çikrikë me shpejtësi të shpejtë


Çikrikët me fuqi aplikohen kryesisht për të ngritur kulla çeliku ose shtylla betoni duke tërhequr dhe ngritur së bashku me Gin Pole në projektin e transmetimit të linjës elektrike.

Makinë shtrënguese hidraulike përçuese

Njësia e energjisë hidraulike me energji gazi përdoret për të shtrënguar prizat e kabllove për të dhënë lidhjen më të fortë të kabllove të mundshme, e përdorur gjerësisht në ndërtimin e transmetimit të linjave të energjisë.

Blloqe me tela najloni MC


Blloqet e fijeve të najlonit me diametër të madh përdoren për të lëshuar telin në linjën ajrore të transmetimit. Mund të përdoret për përçues të vetëm, tela të dyfishtë të ndarë, katër tela të ndarë, gjashtë të ndarë, e kështu me radhë.

çikrik kapstan

Çikrik YAMAHA 5T Capstan


Çikriku portativ 5T me gaz (Honda ose YAMAHA Petrol) përdoret për tërheqjen dhe ngritjen e punimeve në ngritjen e kullës, vendosjen e shtyllave dhe lidhjen e telit në ndërtimin e linjave elektrike.

Kokë shtrënguese hidraulike IZUMI 100T

Koka shtrënguese hidraulike 100T duhet të shoqërohet duke punuar me një njësi energjie hidraulike manuale, elektrike ose gazi për të shtypur për të lidhur tubin lidhës në fund të një përcjellësi bakri ose alumini ose kabllo elektrike.

Pyetjet e shpeshta - QYPOWERLINE

P: A jeni një kompani tregtare apo prodhues?
Përgjigje: Ne jemi një fabrikë dhe prodhuese e mjeteve të linjave të transmetimit. Produktet tona kryesore janë litari teli kundër përdredhjes, çikrikët e fuqisë, blloku/karak me tela, mjetet shtrënguese hidraulike, mbështjelljet e kabllove, etj. Ne jemi të vendosur në Yangzhou, Jiangsu, Kinë, dega në Bazhou, Hebei. Ne filluam të prodhojmë dhe eksportojmë mjete stringë në 2008.

Pyetje: Si të bëni një porosi për veglat e vargjeve?
Përgjigje: Ne prodhojmë veglat e vargjeve sipas standardit ndërkombëtar, por nëse klienti ka kërkesa të veçanta, ato mund të jenë ende të disponueshme. Në funksion të kësaj, më mirë të na jepni informacionin e plotë që keni kërkuar si më poshtë: Materiali, Diametri , Ndërtimi, Veshja, Gjatësia, Sasia, Vërejtje, Paketa, Afati i pagesës etj.

Pyetje: Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
Përgjigje: Ne jemi një fabrikë, kështu që shumica e artikujve të listuar janë në magazinë. Për shembull, nëse porosisni 10-15 bobina litar teli kundër përdredhjes. do të duhen 3-5 ditë për dorëzimin në fabrikë, dhe nëse më shumë, do të duhen 7-30 ditë, vetëm në varësi të sasisë së porosisë.

Pyetje: A jepni mostra? A është falas apo me pagesë?
A: Po. Ne mund të ofrojmë mostrën falas, por jo të paguajmë koston e transportit. Por ne do të kthejmë tarifën e ngarkesës kur sasia e porosisë tuaj të jetë deri në MOQ herën tjetër.

Pyetje: A janë produktet tuaja të cilësisë së mirë? Si mund të të besoj?
A: Po. Ne jemi një prodhues profesionist i veglave të vargjeve me më shumë se 20 vjet përvojë në Kinë. Ne kemi bashkëpunuar gjithmonë me klientët dhe partnerët vendas dhe të huaj me cilësi të klasit të parë dhe shërbim të vetëm për të arritur arritje të mëdha. Ne nuk do t'ju zhgënjejmë nëse jeni duke kërkuar për këto mjete.

Pyetje: Cila është politika juaj e garancisë?
Përgjigje: QYPOWERLINE ofron një vit garanci për të gjitha produktet tona nën përdorim të duhur si parazgjedhje. Nëse ndodh ndonjë dështim i produktit, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do t'ju dërgojmë pjesët përkatëse të ndërrimit me korrier pa pagesë.

Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
Shuma e pagesës më e ulët se 5000 USD, 100% T/T paraprakisht.
Shuma e pagesës deri në 5000USD, 50% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës së fabrikës.
Ne gjithashtu pranojmë L/C. Varet nga sasia e porosisë tuaj, koha e dorëzimit, etj.